František Vobecký - Kubistický akt

Kresba, 31x45 cm. Signováno vpravo dole Vobecký. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

59892. Kubistický akt
Dražba ukončena:26.05.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč