Olej na dřevě, 80x60 cm. Signováno vpravo dole F. Vobecký 46 Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1902-1991
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč