František Vobecký - Abstraktní kompozice

Kombinovaná technika na kartonu, 58x48 cm. Signováno vpravo dole Vobecký 31. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

58723. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:29.04.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč