František Vlach

306072. Vltava v Roztokách

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 08.09.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč