František Vlach

304442. Procházka parkem

popis: Olej na kartonu, 45x65 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 13.04.2020 20:23:03

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.04.2020 20:18:03 439
500 Kč 12.04.2020 14:09:20 683