František Vlach - Procházka parkem

Olej na kartonu, 45x65 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

304442. Procházka parkem
Dražba ukončena:13.04.2020 20:23:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.04.2020 20:18:03 439
500 Kč 12.04.2020 14:09:20 683