František Vlach - Podzim u lesa

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

307797. Podzim u lesa
Dražba ukončena:08.03.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč