František Vlach

306382. Patníky u cesty

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.10.2020 16:03:34 780