František Vlach - Na plovárně

Olej na kartonu, 45x70 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

304756. Na plovárně
Dražba ukončena:09.05.2020 20:18:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč