František Vlach - Cesta k vesnici

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

304252. Cesta k vesnici
Dražba ukončena:01.04.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč