František Vavřina - Pusté Rybné u Borové

Olej na kartonu, 68x50 cm. Signováno vpravo dole Vavřína. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

78667. Pusté Rybné u Borové
Dražba ukončena:05.06.2022 20:29:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč