František Vavřina - Podzim u potoka

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Vavřina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

vydraženo velký formát
100624. Podzim u potoka
Dražba ukončena:13.08.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.08.2023 20:10:06 5305
500 Kč 08.08.2023 21:26:15 11839