František Vavřina - Nový Svět - Praha

Olej na plátně, 74x98 cm. Signováno vlevo dole Vavřina. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

65013. Nový Svět - Praha
Dražba ukončena:29.09.2021 22:25:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč