František Vavřina - Kamenný most přes řeku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

66379. Kamenný most přes řeku
Dražba ukončena:26.09.2021 20:48:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč