František Vavřina

66379. Kamenný most přes řeku

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

dražba ukončena: 26.09.2021 20:48:20

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč