František Turek - Kompozice

Litografie, 52x31 cm. Číslováno 37/50. Signováno vpravo dole tužkou F. Emler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1916 Praha - 2008 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 000 Kč

120833. Kompozice
Dražba ukončena:04.08.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč