František Turek - Katedrála

Olej na sololitu, 78x55 cm. Signováno dole uprostřed F.Turek. Olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1916 Praha - 2008 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 000 Kč

300617. Katedrála
Dražba ukončena:07.09.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč