František Turek - Reminiscence

Litografie, 46x32 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.

1916 Praha, 2008 Praha

851. Reminiscence
Dražba ukončena:29.01.2014 19:50:09
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč