Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x18 cm. Signováno vlevo dole F. Tkadlik. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1786 - 1840
Narozen v Praze. Na nově založené pražské AVU byl žákem J. Berglera. Po studiích přesídlil jako dvorní malíř rodiny Černínů do Vídně, kde krátce studoval na tamní AVU. Poté odcestoval na několikaletý studijní pobyt do Říma. Po návratu do Prahy se stal ředitelem AVU. Mezi jeho žáky patřil Josef Mánes, František Čermák a další.