František Tichý - Žena pozdvihující se na lehátku

Lept a akvarel, 25x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Tichý, monogramováno T. v tisku. Volný list. II. ilustrace k eposu Démon.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

46959. Žena pozdvihující se na lehátku
Dražba ukončena:15.07.2020 20:51:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč