František Tichý - Z jihu

Kombinovaná technika, 24x32 cm. Signováno vpravo dole Tichý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

27152. Z jihu
Dražba ukončena:30.01.2019 20:56:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč