František Tichý - Vysoká škola

Suchá jehla, 41x32 cm, signováno vlevo dole Tichý 44, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mimo grafickou část v krajích mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

19934. Vysoká škola
Dražba ukončena:26.04.2018 20:57:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč