František Tichý - Tři artisté

Litografie, 20x22 cm, rok 1945. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Připravovaná příloha časopisu Život vydávaného Uměleckou besedou. Pořízeno několik zkušebních otisků.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

41592. Tři artisté
Dražba ukončena:11.03.2020 21:42:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč