František Tichý - Svatební oznámení

Suchá jehla, 4x5 cm. Signováno vlevo dole Tichý 45. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 17 cm

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

87022. Svatební oznámení
Dražba ukončena:07.12.2022 21:56:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč