František Tichý - Ruka s mečem

Kresba, 16x10 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 57. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

34433. Ruka s mečem
Dražba ukončena:18.09.2019 20:37:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč