František Tichý - Portrét ženy

Olej na plátně, 60x50 cm, signováno vlevo dole Tichý, rám.

Pozn.: Restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Přiložena fotografie s písemným potvrzením profesora PhDr. Františka Dvořáka z roku 1994.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

13922. Portrét ženy
Dražba ukončena:26.10.2017 22:05:11
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč