František Tichý - Lev Bobby

Lept, 14x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Tichý 38. Signováno vpravo dole tužkou Tichý 39. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

37428. Lev Bobby
Dražba ukončena:14.11.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč