František Tichý - Koráb

Suchá jehla, 11x8 cm, signováno dole uprostřed Tichý, rám, zaskleno

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

13123. Koráb
Dražba ukončena:12.10.2017 18:44:15
Vyvolávací cena:1 900 Kč
vydraženo za:2 800 Kč