František Tichý - Hlava clowna III.

Suchá jehla, 8x6 cm. Nesignováno. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

55726. Hlava clowna III.
Dražba ukončena:10.02.2021 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč