František Tichý - Fratellini

Litografie, 21x29 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

10237. Fratellini
Dražba ukončena:27.04.2017 21:29:16
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč