František Tichý - Ex Libris - Jelen

Suchá jehla, 5x5 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 52. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

18971. Ex Libris - Jelen
Dražba ukončena:16.05.2018 18:51:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč