František Tichý - Dáma s chrtem

Litografie, 16x12 cm. Signováno vlevo dole Tichý 47. Rám, sklo.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

26391. Dáma s chrtem
Dražba ukončena:16.01.2019 19:53:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč