František Tichý - Commedia dell Arte

Suchá jehla 271/500, 29x39 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 42. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

34591. Commedia dell Arte
Dražba ukončena:19.09.2019 19:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč