František Tichý - Cirkusová kapela

Litografie, 19x11 cm, signováno vpravo dole Tichý 42. Vilný list.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

31826. Cirkusová kapela
Dražba ukončena:16.05.2019 18:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč