František Tichý - Cirkus

Suchá jehla, 5x4 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 56. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

43192. Cirkus
Dražba ukončena:16.04.2020 21:20:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč