František Tichý - Bratři Fratellini

Litografie, 21x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

41700. Bratři Fratellini
Dražba ukončena:12.03.2020 19:48:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč