František Tichý - Bílá černoška II.

Suchá jehla, 22x15 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 48. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

70603. Bílá černoška II.
Dražba ukončena:12.01.2022 21:12:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč