František Tichý - Dáma s chrtem

Litografie, 16x12 cm, signováno vlevo dole Tichý 47, rám, pasparta, zaskleno.

1896, Praha - 1961, Praha
Žák AVU (1917-1923, prof. K. Krattner a Obrovský). V letech 1929-1935 žil ve Francii, kde mimo jiné pracoval v cirkuse, a toto téma se stalo častým námětem jeho tvorby. Dále se nechávál inspirovat motivy kaváren a dění na ulicích, perifériích měst. Většina jeho samostatných a kolektivních výstav se uskutečnila v Praze.

6044. Dáma s chrtem
Dražba ukončena:26.10.2016 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč