František Tavík Šimon - Z Paříže

Lept, 20x12 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, rám, zaskleno.

František Tavík Šimon
1415. Z Paříže
Dražba ukončena:24.09.2014 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč