František Tavík Šimon - Stromy u jezera

Suchá jehla, 29x22 cm, signováno na desce a vpravo dole na papíře a datováno 1935, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně v rohu poškozen.

1877 Železnice u Jičína, 1942 Praha
Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Maxmilián Pirner) stipendijní cesty do Itálie, Paříže a Londýna dílo: malby a grafiky, hlavně na akvatintu, suchá jehla. Působil jako profesor na Akademii výtvarných umění v Praze (grafická speciálka), člen SVU Mánes, spoluzakladatel sdružení Hollar

František Tavík Šimon
1148. Stromy u jezera
Dražba ukončena:02.06.2014 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč