František Strážnický - Práce na poli

Pastel, 32x44 cm. Signováno vlevo dole Strážnický 60. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1913 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

307029. Práce na poli
Dražba ukončena:21.12.2020 20:15:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč