Olej na plátně, 55x63 cm. Signováno vlevo dole Strážnický 52. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 77 cm
o autorovi: 1913 – 1985
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.