František Starý

308951. Kvetoucí zahrada

popis: Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Starý. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 06.06.2021 9:14:03 2546