Olej na plátně, 46x59 cm. Signováno vpravo dole Fr. Srp 26. Rámováno.
Nejdelší strana: 69 cm
o autorovi: 1895 – 1943
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze u E. Dítěte a F. Kysely, dále na AVU v Praze u M. Pirnera. Působil jako profesor reálného gymnázia v Bučovicích. Byl členem Svazu výtvarných umělců v Brně a Sdružení výtvarných umělců moravských Aleš.