František Slíž - Revoluce

Olej na plátně, 179x129 cm. Signováno vpravo dole Frant. Slíž. Rámováno.

Nejdelší strana: 205 cm

o autorovi: 1899 – 1979
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a V. Nechleby. Jako stipendista studijně pobýval v Římě a v Paříži. Pedagogicky působil v Berouně. Ve volné tvorbě se zabýval především figurální malbou a portréty.

vydraženo velký formát
125202. Revoluce
Dražba ukončena:30.10.2024 21:56:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč