František Škrabánek - Žulový lom v Pavlově

Olej na kartonu, 28x38 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

77929. Žulový lom v Pavlově
Dražba ukončena:15.05.2022 21:20:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč