František Škrabánek - Žně na Vysočině

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně F. Škrabánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

72695. Žně na Vysočině
Dražba ukončena:06.02.2022 21:11:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč