František Škrabánek - Zimní krajina s chalupou

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

29222. Zimní krajina s chalupou
Dražba ukončena:28.02.2019 21:47:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč