František Škrabánek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

81293. Zimní krajina
Dražba ukončena:28.07.2022 21:35:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč