František Škrabánek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

16927. Zimní krajina
Dražba ukončena:01.03.2018 21:02:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč