František Škrabánek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 19x23 cm, signováno vlevo dole F. Škrabánek 32, rám, zaskleno.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

15486. Zimní krajina
Dražba ukončena:24.01.2018 20:53:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč