František Škrabánek - Zimní krajina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

92126. Zimní krajina
Dražba ukončena:19.03.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč